Genel Müdürümüz

Değerli Veliler,

Çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları ve mutlu, sağlıklı, başarılı bireyler olmaları için çalışıyoruz. İnsani değerlere sahip, bilgili, kültürlü, çevresine saygılı yetişmelerini istiyor ve öğrencilerimizin bütün bu nitelikleri kazanabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Her çocuğun özel olduğunu, özelliklerinin keşfedilmesi gerektiğini içtenlikle kabul ederek; modern eğitim öğretim anlayışı ve günümüz şartlarının gerektirdiği tüm teknik donanıma sahip, değerlerine bağlı, Ulu Önder Atatürk’ün ilke ve inkilapları doğrultusunda; eğitim almış dünya bireyleri kazandırmayı amaçladığımız gibi, öğrendiklerini yaşamlarında kullanan bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Vizyonumuz doğrultusunda da her yeni öğretim yılında yapacaklarımızın, bir önceki yıldan daha başarılı ve güzel olacağına inanıyoruz.

Bizimle aynı hedefleri paylaşan tüm öğrenci ve velilerimizin bize duydukları güvenin her geçen gün biraz daha arttığını hissederek, bizleri İstanbul Akad Koleji ailesi olarak daha da kuvvetlendireceğine inanıyor, hepinizi sevgiyle selamlıyorum.


                 

 

                     

İstanbul Akad Koleji  © 2013  bir HYBA FUTURE EDUCATION EĞİTİM .LTD. ŞTİ. Markasıdır.

444 3 017