Öğretmenlerimiz

  • Rehber Öğretmenlerimiz

    Gürkan Solmaz

    Rehber Öğretmen

    gurkan.solmaz@iak.com.tr

    Nurcan Yünher

    Rehber Öğretmen

    nurcan.yunher@iak.com.tr

    Tuğçe Güney

    Rehber Öğretmen

    tugce.guney@iak.com.tr

  • Sınıf Öğretmenlerimiz

    Kemal Yıldız

    Sınıf Öğretmeni

    kemal.yildiz@iak.com.tr

    Remziye Kocamaz

    Sınıf Öğretmeni

    remziye.kocamaz@iak.com.tr

    Şükran Gümüş

    Sınıf Öğretmeni

    sukran.gumus@iak.com.tr

    Nuran Denktaş

    Sınıf Öğretmeni

    nuran.denktas@iak.com.tr

    Beyhan Sever

    Sınıf Öğretmeni

    beyhan.sever@iak.com.tr

    Çiçek Akbaba

    Sınıf Öğretmeni

    cicek.akbaba@iak.com.tr

    Aysun Doğuç

    Sınıf Öğretmeni

    aysun.doguc@iak.com.tr

    Meliha Şan

    Sınıf Öğretmeni

    meliha.san@iak.com.tr

    Mualla Özden

    Sınıf Öğretmeni

    mualla.ozden@iak.com.tr

    Nayde Çataoluk

    Sınıf Öğretmeni

    nayde.cataloluk@iak.com.tr

    Nursel Bingöl

    Sınıf Öğretmeni

    nursel.bingol@iak.com.tr

    Bayse Ekinci

    Sınıf Öğretmeni

    bayse.ekinci@iak.com.tr

    Semra Okur

    Sınıf Öğretmeni

    semra.okur@iak.com.tr

  • Türkçe Öğretmenlerimiz

    Yeliz Kocael

    Türkçe Bölüm Başkanı

    yeliz.kocael@iak.com.tr

    Pınar Sofuoğlu

    Türkçe Öğretmeni

    pinar.sofuoglu@iak.com.tr

    Gürkan Özdem

    Türkçe Öğretmeni

    gurkan.ozdem@iak.com.tr

    Esma Tunçdemir

    Türkçe Öğretmeni

    esma.tuncdemir@iak.com.tr

  • Matematik Öğretmenlerimiz

    Nejla Özgür

    Matematik Bölüm Başkanı

    nejla.ozgur@iak.com.tr

    Hilal Ülgün

    Matematik Öğretmeni

    hilal.ulgun@iak.com.tr

    Hasan Hüseyin Tunç

    Matematik Öğretmeni

    huseyin.tunc@iak.com.tr

    Tuğba Azsöz

    Matematik Öğretmeni

    tugba.azsoz@iak.com.tr

  • Fen Bilgisi Öğretmenlerimiz

    Gülgün Ataman

    Fen Bilimleri Bölüm Başkanı

    gulgun.ataman@iak.com.tr

    Burcu YÜKSELEN AKGÜL

    Fen Bilgisi Öğretmeni

    burcu.akgul@iak.com.tr

    Erdi Güngör

    Fen Bilimleri Öğretmeni

    erdi.gungor@iak.com.tr

    Emine Sert

    Fen Bilimleri Öğretmeni

    emine.sert@iak.com.tr

  • Sosyal Bilgiler Öğretmenlerimiz

    Tülay Döğen

    Sosyal Bilgiler Öğretmeni

    tulay.dogen@iak.com.tr

    Güner Ay

    Sosyal Bilgiler Öğretmeni

    guner.ay@iak.com.tr

  • Yabancı Diller Öğretmenlerimiz

    Banu İbili Erman

    İngilizce Öğretmeni

    banu.erman@iak.com.tr

    Mihrican Vargeloğlu

    Almanca Öğretmeni

    mihrican.vargeloglu@iak.com.tr

    Judith Ude

    İngilizce Öğretmeni

    judith.ude@iak.com.tr

    Sharareh Yaghoubi

    İngilizce Öğretmeni

    sharareh.yaghoubi@iak.com.tr

    Ammar Eizeddin

    İngilizce Öğretmeni

    ammar.eizeddin@iak.com.tr

    Folah Aasa

    İngilizce Öğretmeni

    folah.aasa@iak.com.tr

  • Görsel Sanatlar Öğretmenlerimiz

    İpek Süleymanoğlu

    Görsel Sanatlar Öğretmeni

    ipek.suleymanoglu@iak.com.tr

  • Müzik Öğretmenlerimiz

    Çağrı Kodamanoğlu

    Müzik Öğretmeni

    cagri.kodamanoglu@iak.com.tr

    Hande Kodamanoğlu

    Müzik Öğretmeni

    hande.kodamanoglu@iak.com.tr

    Serkan Özcan

    Müzik Öğretmeni

    serkan.ozcan@iak.com.tr

  • Beden Eğitimi Öğretmenlerimiz

    Umut Aslantaş

    Beden Eğitimi Öğretmeni

    umut.aslantas@iak.com.tr

    Esra Yıldırım

    Beden Eğitimi Öğretmeni

    esra.yildirim@iak.com.tr

  • Bilgisayar Öğretmenlerimiz

    Büşra Hamdemirci

    Bilgisayar Öğretmeni

    busra.hamdemirci@iak.com.tr

  • Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerimiz

  • Anaokulu Öğretmenlerimiz

    Özlem Akan

    Anaokulu Öğretmeni

    ozlem.akan@iak.com.tr

    Dilek Öztürk

    Anaokulu Öğretmeni

    dilek.ozturk@iak.com.tr

    Bahar Övür

    Anaokulu Öğretmeni

    bahar.ovur@iak.com.tr

    Eren Şafak

    Anaokulu Öğretmeni

    eren.safak@iak.com.tr

    Funda Gürhan

    Anaokulu Öğretmeni

    funda.gurhan@iak.com.tr

İstanbul Akad Koleji  © 2013  bir HYBA FUTURE EDUCATION EĞİTİM .LTD. ŞTİ. Markasıdır.

444 3 017